FXL0530-4R7-M
FXL0530-4R7-M thumbnail
4.5A 4.7uH Integrated molded inductor ±20% 5A SMD,5.2x5.4mm Power Inductors ROHS FXL0530-4R7-M IND-SMD_L5.4-W5.2_FXL0530 LCSC Part Number: C177246 JLCPCB Part Class: Extended Part Manufactured by cjiang(长江微电)