WSL2512R3000BEA
WSL2512R3000BEA thumbnail
300 mOhms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element #CommonPartsLibrary #Resistor #SMD