VJ2008Y272KXUSTX2
VJ2008Y272KXUSTX2 thumbnail
2700 pF ±10% 250VAC Ceramic Capacitor X7R 2008 (5020 Metric) #CommonPartsLibrary #CeramicCapacitors #VJ