SRF4532-510Y
SRF4532-510Y thumbnail
51 µH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 3.5Ohm #commonpartslibrary #filter #cmc