RNCL1210FT50L0
RNCL1210FT50L0 thumbnail
50 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thin Film #CommonPartsLibrary #Resistor #RNCL