RMCF0603FT10K0
RMCF0603FT10K0 thumbnail
10 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #Commonpartslibrary #Resistor #SMD #0603