RCS1005J104CS
RCS1005J104CS thumbnail
100 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Moisture Resistant Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #RCS