ERJ-1GJF4702C
ERJ-1GJF4702C thumbnail
47 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #SMD