CRCW121810R0FKEKHP
CRCW121810R0FKEKHP thumbnail
10 Ohms ±1% 1.5W Chip Resistor 1218 (3246 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #commonpartslibrary #resistor #1812