APXA250ARA220MH70G
APXA250ARA220MH70G thumbnail
22µF 25V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 50mOhm 15000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #polarized-capacitor #NPCAP™-PXA