    APXA250ARA220MH70G-thumb.png
    APXA250ARA220MH70G-thumb.png
    APXA250ARA220MH70G-thumbThumbnail
    step
    CHEMI-H70.step
    3D_CHEMI-H703D Model
    polarized-cap.svg
    polarized-cap.svg
    polarized-capDefault
    kicad_mod
    APXA250ARA220MH70G.kicad_mod
    FP_APXA250ARA220MH70GFootprint
    APXA250ARA220MH70G
    APXA250ARA220MH70G thumbnail
    22µF 25V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 50mOhm 15000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #polarized-capacitor #NPCAP™-PXA