2300LL-102-H-RC
2300LL-102-H-RC thumbnail
1 mH Shielded Toroidal Inductor 3.5 A 137mOhm Max Radial, Horizontal (Open) #CommonPartsLibrary #Inductor #Coil #Choke #Fixed-Inductor #2300LL