    2300LL-102-H-RC.stp
    3D_2300LL-102-H-RC3D Model
    Inductor.svg
    Inductor.svg
    InductorDefault
    2300LL-102-H-RC-thumb.png
    2300LL-102-H-RC-thumb.png
    2300LL-102-H-RC-thumbThumbnail
    kicad_mod
    2300LL102HRC.kicad_mod
    FP_2300LL102HRCFootprint
    2300LL-102-H-RC
    2300LL-102-H-RC thumbnail
    1 mH Shielded Toroidal Inductor 3.5 A 137mOhm Max Radial, Horizontal (Open) #CommonPartsLibrary #Inductor #Coil #Choke #Fixed-Inductor #2300LL