TNPW060349K9BEEA
TNPW060349K9BEEA thumbnail
49.9 kOhms ±0.1% 0.21W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film #Commonpartslibrary #Resistor #generic-part-template #SMD #0603