TNPW020150R0BEED
TNPW020150R0BEED thumbnail
50 Ohms ±0.1% 0.075W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film #CommonPartsLibrary #Resistor #SMD