RPC0805JT62R0
RPC0805JT62R0 thumbnail
62 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #Chip-Resistor