RMCF1206JT470R
RMCF1206JT470R thumbnail
470 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #commonpartslibrary #resistor #1206