RMCF0603FT4K99
RMCF0603FT4K99 thumbnail
4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #Commonpartslibrary #Resistor #SMD #0603