PCV1H220MCL2GS
PCV1H220MCL2GS thumbnail
22µF 50V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 60mOhm 3000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #polymer-capacitor