PCG0J222MCL1GS
PCG0J222MCL1GS thumbnail
2200µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 12mOhm 2000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #Capacitor #polymer-capacitor