MPZ1608S221ATA00
MPZ1608S221ATA00 thumbnail
220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2.2A 50mOhm #CommonpartsLibrary #Filters #FerriteBeads #Chips