    MPZ1608S221ATA00
    MPZ1608S221ATA00 thumbnail
    220 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2.2A 50mOhm #CommonpartsLibrary #Filters #FerriteBeads #Chips