MPZ1608S101ATAH0
MPZ1608S101ATAH0 thumbnail
100 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 3A 30mOhm #CommonpartsLibrary #Filters #FerriteBeads #Chips