MMZ1608A252BTD25
MMZ1608A252BTD25 thumbnail
2.5 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 200mA 800mOhm #commonpartslibrary #filter #ferritebead