LTR18EZPJ470
LTR18EZPJ470 thumbnail
47 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #commonpartslibrary #resistor