ERJ-PB6B6800V
ERJ-PB6B6800V thumbnail
680 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #SMD