ERJ-PA2F1002X
ERJ-PA2F1002X thumbnail
10 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor