ERJ-P08J242V
ERJ-P08J242V thumbnail
2.4 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #commonpartslibrary #resistor #1206