ERJ-6ENF2210V
ERJ-6ENF2210V thumbnail
221Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartLibrary #Resistor #ChipResisitor