ERJ-3GEYJ103V
ERJ-3GEYJ103V thumbnail
10 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor