CRCW121020R0FKEAHP
CRCW121020R0FKEAHP thumbnail
20 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #CRCW-HP e3