CRCW120660R0KNEAIF
CRCW120660R0KNEAIF thumbnail
60 Ohms ±10% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #Chip_Resistor #ERJ-P08