CHP1206AFX-1003ELF
CHP1206AFX-1003ELF thumbnail
100 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor