BLM18KG102SN1D
BLM18KG102SN1D thumbnail
1 kOhms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 1A 200mOhm #CommonpartsLibrary #Filters #FerriteBeads #Chips