ACAG0301-1575-T
ACAG0301-1575-T thumbnail
1.575GHz GPS Chip RF Antenna 1.565GHz ~ 1.585GHz 4.18dBi Solder Surface Mount #commonpartslibrary #antenna #wireless #rf