EEU-FC0J472S
EEU-FC0J472S thumbnail
4700 µF 6.3 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C #aluminum_cap_smd #CommonPartsLibrary #Capacitor #EEU-FC