ACS730KLCTR-20AB-T
ACS730KLCTR-20AB-T thumbnail
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) #commonpartslibrary #sensor #currentsensor #hallsensor #integratedcircuit