Y112125K0000T9R
Y112125K0000T9R thumbnail
25 kOhms ±0.01% 0.16W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil #CommonPartsLibrary #SMD #Resistor