ERJ-3EKF1002V
ERJ-3EKF1002V thumbnail
10 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor