CRCW0603100KFKEA
CRCW0603100KFKEA thumbnail
100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor