CRCW0402100KFKED
CRCW0402100KFKED thumbnail
100 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film #CommonPartsLibrary #Resistor #ChipResistor