3266W-1-201LF
3266W-1-201LF thumbnail
200 Ohms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 12.0 Turn Top Adjustment #CommonPartsLibrary #TrimmerPotentiometers #ThroughHole #3266W