    PCV1H220MCL2GS-thumb.png
    PCV1H220MCL2GS-thumb.png
    PCV1H220MCL2GS-thumbThumbnail
    step
    CAP_PC_8X7_NCH.step
    3D_CAP_PC_8X7_NCH3D Model
    kicad_mod
    PCV1H220MCL2GS.kicad_mod
    FP_PCV1H220MCL2GSFootprint
    polarized-cap.svg
    polarized-cap.svg
    polarized-capDefault
    PCV1H220MCL2GS
    PCV1H220MCL2GS thumbnail
    22µF 50V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 60mOhm 3000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #polymer-capacitor