    PCR1H820MCL1GS-thumb.png
    PCR1H820MCL1GS-thumb.png
    PCR1H820MCL1GS-thumbThumbnail
    stp
    PCR1H820MCL1GS.stp
    3D_PCR1H820MCL1GS3D Model
    PCR1H820MCL1GS
    PCR1H820MCL1GS thumbnail
    82 µF 50 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 34mOhm 4000 Hrs @ 125°C #polarized-capacitor