    PCG0J222MCL1GS-thumb.png
    PCG0J222MCL1GS-thumb.png
    PCG0J222MCL1GS-thumbThumbnail
    stp
    PCG0J222MCL1GS.stp
    3D_PCG0J222MCL1GS3D Model
    polarized-cap.svg
    polarized-cap.svg
    polarized-capDefault
    kicad_mod
    CAPAE1030X1270N.kicad_mod
    FP_CAPAE1030X1270NFootprint
    PCG0J222MCL1GS
    PCG0J222MCL1GS thumbnail
    2200µF 6.3 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 12mOhm 2000 Hrs @ 105°C #CommonPartsLibrary #Capacitor #polymer-capacitor