LQM2HPN4R7MG0L
LQM2HPN4R7MG0L thumbnail
4.7µH Shielded Multilayer Inductor 1.1 A 138mOhm Max 1008 (2520 Metric) #CommonPartsLibrary #Fixed Inductors #LQM2