ERA-3AEB5361V
ERA-3AEB5361V thumbnail
5.36k Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film #Commonpartslibrary #Resistor #generic-part-template #SMD #0603