    ELJ-FB101JF-thumb.png
    ELJ-FB101JF-thumb.png
    ELJ-FB101JF-thumbThumbnail
    Inductor.svg
    Inductor.svg
    InductorDefault
    step
    IND_ELJFB_PAN.step
    3D_IND_ELJFB_PAN3D Model
    kicad_mod
    ELJFB101JF.kicad_mod
    FP_ELJFB101JFFootprint
    ELJ-FB101JF
    ELJ-FB101JF thumbnail
    100µH Unshielded Wirewound Inductor 105 mA 8.8Ohm Max 1812 (4532 Metric) #CommonPartsLibrary #Fixed-Inductor #ELJ-FB