adrian95 / ACP3225-501-2P-T000
Loaded
0
Files
Schematic
PCB
Log InSign Up
Chat
Welcome to Flux
Explain this part
Write a part description
Describe each pin
Operating conditions
Electrical max ratings
Part Specifications
Application circuits
Verify Part Details
Recommend similar parts
Check availability & lifecycle
​
Sign up to send
To get started, talk to Flux or create a New Document.
Reviews
Documents
    Assets
    ACP3225-102-2P-T000
    ACP3225-102-2P-T000
    ACP3225-102-2P-T000 Symbol.svgDefault
    ACP3225-102-2P-T000-thumb.png
    ACP3225-102-2P-T000-thumb.png
    ACP3225-102-2P-T000-thumbThumbnail
    kicad_mod
    ACP32251022PT000.kicad_mod
    FP_ACP32251022PT000Footprint
    stp
    ACP3225-102-2P-T000.stp
    3D_ACP3225-102-2P-T0003D Model
    ACP3225-501-2P-T000
    ACP3225-501-2P-T000 thumbnail
    2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm (Typ) #Filter #ACP