    ACM7060-701-2PL-TL01
    ACM7060-701-2PL-TL01
    ACM7060-701-2PL-TL01 Symbol.svgDefault
    stp
    ACM7060-701-2PL-TL01.stp
    3D_ACM7060-701-2PL-TL013D Model
    ACM7060-701-2PL-TL01
    ACM7060-701-2PL-TL01 thumbnail
    2 Line Common Mode Choke Surface Mount 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm #commonpartslibrary #filters #cmc